Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický inženýr

referenční číslo: 18658 | aktuálnost: 19.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste kovaný strojař? Máte zkušenost s navrhováním nástrojů? Umíte řešit problémy ve výrobě a rád zlepšujete a zefektivňujete zavedené postupy? Domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

TECHNICKÝ INŽENÝR (od 45.000 Kč)

Náplň práce

  • navrhování nástrojů, řešení problémů a vad
  • zavádění nových projektů a převod do sériové výroby
  • úzká kooperace a komunikace s oddělením nástrojárny v ČR i v zahraničí
  • spolupráce na projektech zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě
  • zpracovávání administrativy a pravidelné reportování nadřízenému

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxi na obdobné vedoucí pozici (nutné)
  • aktivní znalost 3D programů
  • zkušenost ze strojírenství (oblast kovů)
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • dobré komunikační dovednosti, technický background

Nabízíme

  • vysokou možnost seberealizace
  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • příspěvek na dojíždění
  • školení a další profesní rozvoj
  • zajímavé finanční odměny
  • místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Mgr. Denisa Mockovčiaková
+420 420 773 737 664