Typ nabídky

Minimální mzda

Veterinární lékař v ZOO Tábor

referenční číslo: 5de927c300ff5641db37c555 | aktuálnost: 05.12.2019

Zoologická zahrada Tábor, a.s.

Perspektivní spolupráce v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem:

- Dohled nad zdravotním stavem všech zvířat (80 druhů zvířat)
- Účast na výzkumných programech
- Vedení evidencí a manipulace s biopreparáty a léčivy
- Zajištění preventivní péče (vakcinace, parazitologie)
- Vedení příslušných záznamů a dokumentace
- Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:

- VŠ obor veterinární lékařství
- Kladný vztah ke zvířatům
- Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
- Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny „B“

Co Vám dá výhodu:

- Praxe v oboru
- Zkušenost s léčbou exotických zvířat
- Vlastní zkušenosti s chovem zvířat

Nabízíme

o Vám nabídneme:

- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
- Výborné finanční ohodnocení
- Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.

Místo pracoviště: Tábor - Větrovy 10, Tábor 2, 39002

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Profese: veterinární lékař

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské