Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (2 894)

Požadujeme: vyučení v oboru zámečník, praxe výhodou, splnění požadavků pro vstup do jaderných elektráren. Zam. výhody: - týden řádné dovolené nad rámec zákoníku práce, - 3 dny sickdays, - finanční příspěvek na penzijní připojištění, - volné vstupenky na ligový hokej a házenou, - příspěvky na dětské…

Montážní dělníci výrobků z kovů

(Tovární 177, Český Krumlov, 38101)

Spolehlivost, práce i o víkendech, noční směny. Po - Pá: 8:00 - 15:00 h Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

(Papírenská 2, Větřní, 38211)

Spolehlivost, práce i o víkendech, noční směny. Kontakt na tel.: 776 210 846 Po-Pa: 8:00 - 15:00 e-mail: olgha.tanchynets@email.cz20.12.2021 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dělníci v oblasti výstavby budov

(8, Český Krumlov, 38101)

(U Poráků 511, Český Krumlov, 38101)

Pomocná síla do kuchyně

(Nádražní 1759, České Budějovice, 37001)

příprava jídla, znalost přípravy asijské kuchyně výhodou, znalost čínštiny nebo vietnamštiny výhodou V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (denně od 9:00-15:00 hod.). Směnný provoz: Turnusové služby

Montážník nábytku

(F. A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice, 37001)

Nástup: možný ihned. Máte zkušenosti s montážemi nábytku? Hledáte stabilní zázemí, zajímavou a různorodou práci? Staňte se součástí našeho týmu a montujte s námi prémiový nábytek. Co Vám můžeme nabídnout: zajímavé finanční ohodnocení; 13. a 14. plat; dary při životních výročích. Co od Vás očekáváme…

Jedná se o fyzicky náročnou práci. Zvedání, manipulace s těžkými břemeny. Nutný dobrý zdravotní stav, samostatnost, ochota pracovat. Doba není omezena. První kontakt telefonicky 774 487 872 út - pá 9:00 - 15:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pracovník/ce do živočisné výroby

(Luční 347, Volary, 38451)

Požadavek: řidičský průkaz skupiny T, komunikativnost, flexibilita Zaměstnavatel poskytuje : 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování Kontakt: Štěpánková Magdalena, tel.: 602122231, e-mail: j.kankova@zzvpt.cz Směnný provoz: Jednosměnný…

Kosmetička

(Mlýnská 339, Nová Bystřice, 37833)

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY praxe v oboru výhodou, možno i na částečný úvazek. min 20 hod týdně Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pedikér/pedikérka - manikér/manikérka

Zubní lékař/ka

(342, Litvínovice, 37001)

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dentální hygienista/ka

(Vlachova 2, Vlachovo Březí, 38422)

Mzda 40 000 Kč při plném úvazku nebo 300 kč/hodina. Možnost zkráceného poměru, DPP, DPČ Kontakt: e.mailem nebo telefonicky - Vojtíšková Olga, tel.: 736162426, e-mail: vojtiskova.dent@seznam.cz Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Náplň práce: polní práce, oprava zemědělské techniky, obsluha zemědělských strojů. Praxe výhodou. Požadujeme řidičský průkaz skupiny T. Svářečské zkoušky či jiná technická způsobilost výhodou. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Náplň práce: polní práce; oprava zemědělské techniky; střídání v ŽV; obsluha zemědělských strojů - praxe výhodou; požadujeme ŘP skup. T; svářečské zkoušky či jiná technická způsobilost výhodou; Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Spolehlivost, práce i o víkendu. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Spolehlivost, práce i o víkendu. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

(Zlatá stezka 138, Prachatice, 38301)

Pracovní pozice je spojena s častými služebními cestami v ČR i zahraničí. Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Asistent lakaře/tiskaře

(67, Střížovice)

KONTAKT E-MAILEM návoz, odvoz a příprava materiálu zajištění plynulého chodu tiskařské/lakařské linky, průběžná kontrola kvality Nabízíme: bonus plán při splnění výroby 1500 - 3000 Kč/měsíc; bonusy a příplatky za mimořádné a víkendové směny Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů