Typ nabídky

Minimální mzda

Právník

referenční číslo: 5b73efd8babecf2954680cf8 | aktuálnost: 09.07.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici Právníka - Odbor právní

Právník

Náplň práce

Poskytování konzultací a vypracování právních stanovisek pro jednotlivé odbory úřadu městské části při řešení konkrétních problémů v jednotlivých oblastech jejich činnosti.

Kontrola návrhů předkládaných jednotlivými odbory ke schválení radou a zastupitelstvem městské části.

Zastupování městské části v řízení před soudy, státními orgány a jinými právními subjekty, včetně řízení, ve kterých je městská část ustanovena opatrovníkem.

Spolupráce s vedoucími odborů při vypracovávání návrhů smluv uzavíraných MČ Praha 7 či ÚMČ Praha 7, účast na jednáních s protistranou.

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

  • orientace v právních předpisech, zejména zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zák. č. 131/2000 Sb., zákon o hlavním městě Praze, zák. č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád, zák. č. 500/2004 Sb., správní řád, zák. č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti;
  • znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zájem o právní problematiku, zkušenost ve veřejné správě výhodou.

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zařazení do 11.třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění

  • 3 dny zdravotní volno

  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass

  • 5 týdnů dovolené

  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské