Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cukrář/ka

referenční číslo: 5dd8054000ff562dd10e1543 | aktuálnost: 24.01.2022

Clarion Congress Hotel Ostrava****

Clarion Congress Hotel Ostrava hledá nové kolegy/ně do hotelové cukrárny na 8 hodinové směny (5:00-13:30h), občas So a Ne.

Cukrář/ka

Náplň práce:

Pečení a příprava snídaňového sortimentu, zákusků, řezů, rolád, palačinek, atp.

Požadujeme

- min. vyučení v oboru gastronomie
- pracovitost, spolehlivost a příjemné vystupování
- vhodné pro absolventy SOU

Nabízíme:

- zázemí silné společnosti
- práce v příjemném prostředí **** hotelu
- Cafeteria systém (příspěvky na penzijní připojištění, životní pojištění, dodatková dovolená, zdarma ubytování v hotelové síti, vzdělávání, stravování, atp.)
- odpovídající mzdové ohodnocení včetně výkonnostní složky mzdy

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, kontaktujte prosím personální oddělení Clarion Congress Hotelu Ostrava:
Radmila Macháčová tel. 596 702 811 nebo r.machacova2@clarion-hotels.cz

Místo pracoviště: Zkrácená 2703/84, Ostrava, 700 30

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: cukrář/ka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy