Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (10)

Telefonní poradce

(Jungmannova 15, Praha 1, 11000)

Pracovní náplň: - Práce v moderním call centru v centru města - Flexibilní pracovní doba - Možnost práce na aktivní nebo pasivní lince - Plat složen z fixní částky + provize - Nejdůležitější je, aby se člověk nebál telefonovat :) Požadujeme: Nemáme žádné zvláštní požadavky, jen se nesmíš bát…

Mzda: 8 000 - 16 000 Kč / měsíc

Kuchař/Kuchařka

(Průmyslový park 302, Kopřivnice, Kopřivnice, 74221)

příprava teplých a studených jídel, salátů minutek pro speciální akce operativní řízení v kuchyni

Brigáda ve skladu 150 Kč/hod

(Dolnoměcholupská 1418/12, Praha 10, 102 00)

- inventura - kontrola a balení zboží - naskladnění a vyskladnění zásilek

Java Developer

(Ostrava)

For our client we are seeking smart developers to join their new growing teams in Ostrava office. This is a collaborative role that must interact well with business owners and other development teams. Responsibilities: You will: - Build and maintain internal worldwide mission-critical and highly…

Operátor výroby

- Zajištění chodu výrobní linky - Nastavení správné činnosti linky pomocí dotykového panelu - Udržování zásobníku s obalovým materiálem - Kontrola kvality hotového výrobku - Výměna zásobníků dle velikosti výrobku - Záznam do SAP systému

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč / měsíc

Operátor/ka výroby v Kopřivnici – až 23 500 Kč/měsíc

(Průmyslový park 302, Kopřivnice, 74221)

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.   Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Mzda: 23 500 - 23 500 Kč / měsíc

Brose Kopřivnice - HPP operátor výroby

(Průmyslový park 302, Kopřivnice, 742 21)

Požadujeme: spolehlivost dobrý zdravotní stav ochotu pracovat ve směnném provozu Nabízíme: hlavní pracovní poměr pracovní smlouvu na dobu jednoho roku  výdělek 23 000 Kč hrubého příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod…

Mzda: 17 515 - 23 000 Kč / měsíc

Technolog s aj/nj

(Frýdek Místek)

technologický vývoj broušení technická podpora oddělení obchodu, technologie, konstrukce a výroby zodpovědnost za technickou dokumentaci (tvorba + udržování) optimalizace technologických procesů ve výrobě technologická školení zaměstnanců

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Vyhláška 50? Příležitost pro Vás!

(Bruntál, 792 01)

seřizování a oprava strojů a přípravků provádění preventivních údržeb strojů, strojových prostor a přípravků kontrola a nastavování parametrů výrobních strojů údržba provozního objektu

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Obchodní referent/ka

(Ostrava)

Rád/a komunikujete se zákazníkem? Držíte se mota "spokojený zákazník = spokojený zaměstnanec" ? Pak mám příležitost právě pro vás! Co vás na pozici čeká: komunikace se zákazníkem tvorba nabídek daného sortimentu příjem objednávek vytváření faktur

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů