Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Mzdový/á účetní

referenční číslo: 5dc137ee00ff5678867b359e | aktuálnost: 11.04.2022

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje přijímací řízení na obsazení pracovního místa "mzdový/á účetní". Více na www.praha18.cz. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců ÚMČ, zastupitelů, členů výborů a komisí,
  • srážky ze mzdy a spolupráce s exekutorskými úřady,
  • spolupráce s FÚ, ČSSZ a ZP,
  • archivace mzdové dokumentace

Požadujeme

požadované vzdělání: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru

požadované znalosti:

  • dobrá znalost PC (MS Office excel, word, internet,…)
  • znalost zákona: 262/2006 Sb., 312/2002 Sb., 131/2000 Sb.,  586/1992 Sb., 48/1997 Sb., 187/2006 Sb., nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 318/2017 Sb. a souvisejících předpisů - výhodou
  • praxe v oboru – výhodou

další požadavky:

  • schopnost samostatné práce
  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • operativnost při uplatňování právních předpisů
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochota vynakládat maximální pracovní výkon

Nabízíme

Možnost absolvování rekvalifikačního kurzu – mzdová účetní.

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday