Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (9)

Prodejce ojetých vozidel

(Osiková 2, Praha 3, 130 00)

- prezentace a prodej ojetých vozů zákazníkům - komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu - běžná administrativa

Asistentka infopult Audi, Kunratice

- administrativní podpora prodejního a servisního oddělení - tvorba reportů - komunikace s externími i interními zákazníky - zajištění chodu infopultu a občerstvení pro zákazníky autosalonu

Asistentka Prodeje - Audi, Kunratice

Náplň práce: - administrativní podpora prodejního týmu - tvorba reportů - komunikace s externími i interními zákazníky

Asistent servisu - junior

Pro servisní tým hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistent servisu (podpora servisních poradců). Ideální pro absolventy škol s oborem auto-moto.

Mechanik pneuservisu

Do pneuservisu hledáme mechaniky na hlavní pracovní poměr, případně i na dohody. Předchozí zkušenost není podmínkou, zaučíme vás. Popříp. je možnost pouze navážet pneumatiky.  Ideální nástup 1.4.2017. Za odpracování jarní pneusezony (1.4.-30.4.) bude vyplacena mimořádná odměna 5000 Kč.

Pracovník pneuservisu - DPP

Na jarní sezónu přezouvání pneumatik hledáme pracovníky na výpomoc. Předchozí zkušenost není podmínkou, zaučíme vás. Popříp. je možnost pouze navážet pneumatiky.  Nabízíme smlouvu na dohodu o provedení práce - 140Kč/hod.  Jedná se o práci na směny: po-pá (ranní od 7 do 15:30 hodin a odpolední od 10…

Mzda: 140 Kč / hodinu

Pracovník Mycí Linky - Kunratice

- manipulace s vozy zákazníků - obsluha mycí linky - čištění interiéru vozu

Telefonistka/pracovnice recepce

- telefonní komunikace se zákazníkem, především přepojování hovorů  - příjem a evidence pošty - administrativa

Skladník

Manipulace se zbožím

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání