Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zručný obráběč (38.000 - 45.000 KČ) | jedna směna

referenční číslo: 56333 | aktuálnost: 02.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vybroušené schopnosti? Líbí se vám představa práce, která by vás bavila a zároveň vám nabídla zajímavé finanční ohodnocení? Chcete z práce odcházet už v 15hod a mít tak dost času i na rodinu, přátelé a sám na sebe? V tom případě nám pošlete váš životopis! U nás získáte přesně takovou práci!

Náplň práce

  • Finální obrábění a broušení výrobku
  • Práce podle výkresové dokumentace
  • Drobná údržba svěřených brusných strojů a nářadí
  • Vedení výrobní dokumentace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nebo vyučení ve strojním oboru
  • Základní schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zručnost, trpělivost, zodpovědnost!
  • Praxe s broušením výhodou!
  • Ochotu dojíždět na místo výkonu práce

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu!
  • Konec pracovní doby v 15:00
  • Práce pouze PO-PÁ
  • Volné víkendy i svátky
  • 25 dní dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Český Brod

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství