Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zruční kutilové - start ve výrobě!

referenční číslo: 54015 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenost z výroby a hledáte nové uplatnění? Jste manuálně zruční a práce se nebojíte? Nabízíme Vám možnost začít třeba novou pracovní etapu i bez praxe, postačí Vám chuť k práci a dobrá nálada! Staňte se posilou našeho týmu na kompletaci velké zakázky, zašlete mi životopis a můžete začít!

Náplň práce

  • Vychystávání komponentů k montáži
  • Manipulace s většími komponenty a celky
  • Přesná a kvalitní práce podle výrobních postupů
  • Montážní činnost
  • Kontrola, čištění, balení a vychystání k expedici

Požadujeme

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Ochota práce i přesčas

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 24.500 Kč/po zkušební době navýšení
  • Výkonnostní prémie
  • Práce na jednu směnu
  • Dotovaná strava
  • Svoz z Břeclavi ZDARMA
  • Občerstvení na pracovišti
  • Čisté a moderní prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Hodonín

Mzda: 24 500 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Řemesla, výroba