Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zruční kutilové - start ve výrobě!

referenční číslo: 54014 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Potřebujete práci, ale nikdo Vám nedá možnost? Jste manuálně zruční, třeba domácí kutilové, co umí používat nářadí, ale nemůžete najít firmu, kde byste začali, ukázali svoje kvality a třeba i profesně rostli?
Právě hledáme šikovné posily do výroby na kompletace v Hodoníně!
Že jste z Břeclavi nevadí - máme pro Vás připraven autobusový svoz přímo k firmě!
Představte se mi v životopise a začneme!

Náplň práce

  • Vychystávání komponentů k montáži
  • Manipulace s většími komponenty a celky
  • Přesná a kvalitní práce podle výrobních postupů
  • Montážní činnost
  • Kontrola, čištění, balení a vychystání k expedici

Požadujeme

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Ochota práce i přesčas

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 24.500 Kč/po zkušební době navýšení
  • Výkonnostní prémie
  • Práce na jednu směnu
  • Dotovaná strava
  • Svoz z Břeclavi ZDARMA
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Čisté a moderní prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Hodonín

Mzda: 24 500 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Řemesla, výroba