Typ nabídky

Minimální mzda

Zodpovědná zdravotní sestra (od 40.000 Kč)

referenční číslo: 37608 | aktuálnost: 04.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zdravotnické vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona ČR. 96/2004Sb.? Hledáte pracovní změnu? Zašlete mi svůj životopis!

Zavedené soukromé zdravotnické zařízení hledá novou posilu na pozici:
ZODPOVĚDNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Sledování fyziologických funkcí a stavu pacientů
  • Podávání léčivých přípravků
  • Zaznamenávání stavu pacientů do dokumentace
  • Podílení se na činnostech spojených s přijetím, přemisťováním, propuštěním

Požadujeme

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Praxe na lůžkovém oddělení výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu
  • Empatii, profesionalitu

Nabízíme

  • Nástupní bonus
  • 27 dní volna
  • Zkrácený i plný pracovní úvazek
  • Příspěvek na stravu, penzijko a sport
  • Odborné vzdělávání
  • Výuka angličtiny
  • Nástup možná: IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha (nedaleko Starého Města)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie