Typ nabídky

Minimální mzda

Průmyslový Inženýr s AJ-i absolvent, až 80.000 Kč/měs #bWZVC

referenční číslo: 660d1355de27af184bff4a7b | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Bavilo by Vás navrhovat pracovní postupy, podílet se na jejich zlepšení a provádět školení operátorů? Pak se přidejte k našemu týmu a rozvíjejte se v oblasti průmyslového inženýrství! Hledáme šikovného kolegu/gyni, i absolventa, který se chce neustále zlepšovat a stát se součástí našeho přátelského kolektivu. Máte-li komunikativní znalost angličtiny a chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem, Pak se nám určitě ozvěte. Získáte spoustu benefitů, jako např. každoroční navyšování mzdy, příspěvky na sport a penzijko, nebo třeba maséra přímo na pracovišti.
Co Vás čeká:
Navrhování pracovních postupů pro operátory
Navrhování a dokumentování změn a úprav na výrobních linkách
Koordinace aktivit zlepšování procesů s interními i externími partnery
Zapojení do projektů zaměřených na využití strojů, spotřebního materiálu a snižování odpadu
Spolupráce na mezinárodním projektu s kolegy z Dánska a Francie
Místo výkonu práce je Vyškov, firma se nachází u dálničního sjezdu a 2 minuty od autobusové zastávky.

Požadujeme

- Znalost výrobního prostředí, porozumění konstrukci strojů
- Dobré porozumění výrobním procesům a znalost nástrojů Lean a Six Sigma
- Komunikativní znalost angličtiny pro kontakt s kolegy v zahraničí

Nabízíme

- Motivující platové ohodnocení ve výši 60 - 80 000 Kč s každoročním navýšením
- Flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný odpočinek
- Stravování v naší jídelně za pouhých 20 Kč, včetně snídaní a večeří
- Příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Různé příspěvky k životním a pracovním jubileím, narození dítěte, svatbě...
- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity pro zábavu a relaxaci
- Lekce angličtiny pro další rozvoj Vašich jazykových dovedností
- Maséra přímo v areálu firmy, abyste se mohli odreagovat a zrelaxovat
- Přátelský kolektiv a férové jednání
- Stabilní, čisté a moderní prostředí zavedené firmy

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita