Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený vedoucí výroby - služební automobil

referenční číslo: 35679 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců? Domluvíte se anglicky? Umíte velmi dobře komunikovat a efektivně nastavit výrobu?

Česká společnost hledá ZKUŠENÉHO VEDOUCÍHO VÝROBY - SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

  • Koordinace a řízení výroby
  • Vedení vedoucích týmů
  • Dodržování provozní strategie
  • Kontrola a zavádění metodik štíhlé výroby
  • Projektové řízení
  • Komunikace a reporting

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti z řízení výrobního provozu
  • Manažerské znalosti a dovednosti
  • Orientaci v projektovém řízení
  • Znalost nástrojů kvality (Lean, Six Sigma, 5S, atd..)
  • Běžnou hovorovou angličtinu

Nabízíme

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Home office
  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství