Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený technik údržby (43-49.000 Kč)

referenční číslo: 44158 | aktuálnost: 03.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání zaměřené na strojní nebo elektro obor? Jste technický typ, který si poradí nejenom s provozními záležitostmi, ale dokážete být i IT podporou? Máte zároveň povědomí o projektovém řízení? Pak jste náš člověk! Pošlete mi životopis k posouzení!

Hledá se nová posila týmu:

ZKUŠENÝ TECHNIK ÚDRŽBY (43-49.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění bezpečného provozu, technického stavu budovy a technických zařízení
  • Účast na projektech, řízení projektové dokumentace
  • Podpora IT a telekomunikačních služeb
  • Komunikace s ostatními kolegy, s externími fimami, aj.
  • Správa náhradních dílů
  • Rerporting

Požadujeme

  • Zkušenosti s elektro a strojní údržbou
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení velkou výhodou
  • Anglický jazyk - alespoň mírně pokročilá úroveň
  • Ochotu vzdělávát se

Nabízíme

  • Náborový příspěvek
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Dovolená navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: 30 km západně od Brna

Mzda: 43 000 - 49 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl