Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený seřizovač vstřikovacích systémů (32-37.000 Kč)

referenční číslo: 41318 | aktuálnost: 07.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušené seřizovače vstřikovacích systémů, kteří budou zodpovědní za výměnu forem vstřikolisu, servis a seřizování vstřikovacích systémů našich výrobních zařízení. Hledáme nové posily s technickým vzděláním, kteří mají zkušenosti s seřizováním vstřikovacích systémů a jsou schopni pracovat v týmu. Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH SYSTÉMŮ (32-37.000 Kč)

Náplň práce

  • výměna forem vstřikolisů
  • seřizování výrobních zařízení
  • rozjíždění lisů
  • spolupráce s oddělení kvality a výroby

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • zkušenosti se seřizováním nebo obsluhou vstřikolisů
  • znalost řídících systémů
  • týmový duch
  • ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • náborový příspěvek
  • dovolená 5 týdnů
  • měsíční bonusy
  • dotované stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Moravská Třebová

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba