Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený projektový inženýr do automotivu (AŽ 75.000 Kč)

referenční číslo: 53004 | aktuálnost: 17.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

V projektovém řízení již máte nějaké zkušenosti a tento obor Vás naplňuje? Jste blázen do hledání nových cest, jak zefektivnit výrobu? Oblast automotive je Vaším velkým koníčkem?

Tak mi zašlete svůj životopis, protože právě hledáme nového zkušeného PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA!

Náplň práce

  • Zavádění a řízení projektů v přesném obrábění
  • Zodpovědnost za hladký průběh a náběh projektů
  • Komunikace s projektovým týmem a výrobou
  • Komunikace s dodavateli
  • Nákup nových technologií a strojů
  • Práce s technickou dokumentací + její příprava + aktualizace a změny
  • Tvorba výrobních postupů
  • Reportování a účast na pravidelných schůzkách
  • Řešit inovace a optimalizace výrobních postupů
  • Podílení se na lean managementu

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání obor STROJÍRENSTVÍ NUTNOSTÍ!!!
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zájem o oblast automatizace, robotizace
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe (hledáme spíše seniornější kandidáty)
  • Více než 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba s občasným HO
  • Kariérní postup
  • Roční a měsíční bonusy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Příplatky za pracovní výročí
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství