Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený projektant – silnice (40-65.000 Kč)

referenční číslo: 55745 | aktuálnost: 22.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oblasti stavebnictví? Máte zkušenosti s projektováním silničních staveb? Baví Vás oblast dopravních staveb? Chcete být součástí velkých projektů? Máte autorizaci nebo ji chcete získat?

Pak mi neváhejte poslat svůj životopis!

Česká stavební společnost hledá posilu na pozici:

ZKUŠENÝ PROJEKTANT – SILNICE (40-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování kompletní projektové dokumentace
  • Projektování zejména v programech AutoCAD a Civil 3D
  • Jednání s klienty, investory
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Časem i vedení projektu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Autorizace pro dopravní stavby výhodou
  • Znalost programů AutoCAD a Civil 3D, OpenRoads, RoadPAC
  • Praxi na podobné pozici

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém vzdělávání a rozvoje
  • Pravidelné bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Lekce německého nebo anglického jazyka
  • Příspěvek na masáže na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cyclist friendly office
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura