Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený mistr - nové projekty - AŽ 50 000 KČ

referenční číslo: 11-18-391992 | aktuálnost: 12.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš praxi jako MISTR či VEDOUCÍ SMĚNY ve výrobní, ideálně automotive společnosti? Vedl jsi tým lidí? Máš organizační schopnosti, rozdělíš a zkontroluješ úkoly svých podřízených a zároveň jdeš příkladem?

Pošli své CV na pozici ZKUŠENÝ MISTR - NOVÉ PROJEKTY - AŽ 50 000 KČ! Právě rozšiřujeme tým!

Co Tě čeká:

- řízení týmu o cca 35 - 45 lidech
- plnění plánu výroby s důrazem na kvalitu
- rozdělování úkolů podřízeným a následná kontrola
- návrhy na zlepšování procesů
- zodpovědnost za BOZP a PO
- správa docházky
- práce na 8h směny

Požadujeme

- praxe na pozici mistra, ideálně v automotive
- výborné organizační schopnosti
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- ochota práce na směny

Nabízíme

- bonusy / prémie
- stravenkový paušál
- Kafeterie

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné