Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zkušený frézař od 35.000kč

referenční číslo: 54896 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenost jako frézař kusové obroby? Chceš se profesně posunout a nebo prostě hledáš změnu a zázemí stabilně, i v dnešní překotné době, rostoucí a prosperující firmě? Pak jsi na správné adrese. Do přátelského kolektivu hledáme zkušeného frézaře. Vše co neumíš se u nás dál doučíš a profesně se posuneš. Práce je na ráno a odpoledne. Přesčasy jsou velmi pěkně propláceny a čeká tě spousta zajímavých výhod a bonusů!

Pro více info přilož životopis a povíme si víc!

Náplň práce

  • Obsluha CNC fréz
  • úpravy a korekce v systému
  • Obroba na základě technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy
  • Frézování originálních kusů

Požadujeme

  • SOU strojírenského typu
  • Znalost úprav a korekcí v systému Heidenhain
  • Zkušenost se seřizováním CNC - znalost kusové výroby
  • Orientace ve výkresech
  • Práce na 2 směny

Nabízíme

  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování a v naší jídelně výběr z 5 jídel
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Multisportka
    A další
  • Místo práce: Brno

Mzda: 33 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba