Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený elektroúdržbář pro automatizaci

referenční číslo: 52526 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste odborníkem v oblasti elektroúdržby a hledáte novou výzvu? Připojte se k dynamickému týmu. Pokud máte bohaté zkušenosti s elektrotechnikou a údržbou, schopnost řešit technické výzvy a vynikající organizační dovednosti, můžete být ideálním kandidátem pro tuto práci. Jako zkušený elektroúdržbář budete hrát klíčovou roli v našem týmu údržby. Vaše odpovědnosti budou zahrnovat např. plánování a provádění preventivní údržby, diagnostiku a opravy poruch, spolupráci s ostatními odděleními. Budete pracovat pod vedením vedoucího údržby a budete spolupracovat s ostatními členy týmu na dosažení společných cílů. Místo výkonu práce Most s možností nástupu ihned.
opravy, seřízení a preventivní údržba strojů a strojního zařízení samostatná práce na svěřených projektech a úkolech podílení se na vývoji systému preventivní údržby vedení evidence prohlídek a oprav strojního zařízení spolupráce s jinými oddělení dle stanovených pravidel elektroúdržba strojního zařízení a budov (poruchy, preventivní údržba, střední a generální opravy) řízení se pokyny nadřízeného zaměstnance, dodržování pravidel a procesů společnosti v rámci BOZP, kvality, QMS a systémů řízení aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby posílení směn v případě potřeby organizace (doplnění směnových údržbářů na velké opravy / pohotovost)

Požadujeme

SŠ, příp. SOU - technický směr, obor elektro, min. 2 roky praxe v oboru AJ výhodou, nikoliv podmínkou základy automatizace – senzorika, pneumatika, kamerové systémy vyhláška § 6 NV č. 194/2022 Sb, nebo vyšší čtení technické dokumentace aktivní přístup k řešení problému řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

ráci ve stabilní společnosti příjemné a přátelské pracovní prostředí možnost seberealizace motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů 5 týdnů dovolené 13. plat příspěvek na dopravu systematické vzdělávání otevřenou komunikaci pracovní poměr na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl