Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený brusič - od 35.000kč + supr benefity

referenční číslo: 44778 | aktuálnost: 07.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš za sebou obor obráběč kovů a praxi na bruskách? Práce podle technické dokumentace ti nečiní problém? Vítáš práci na jednu směnu? Je tvé motto Přesně a Precizně? Pokud jsou tvé odpovědi kladné, pak se mi představ v životopise, jelikož právě hledáme šikovné BRUSIČE! Jsi to TY?

Náplň práce

  • Primárně zaměřena na přesnou práci podle technické dokumentace podle přání zákazníka
  • Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci podle zadaných parametrů
  • Práce na konvenčních a CNC bruskách
  • Výroba a opracování menších a středních dílů a komponentů

Požadujeme

  • SOU/SŠ - strojního/technického zaměření
  • Předchozí praxe jako obráběč kovů či přímo brusič
  • Orientace a práce podle technické dokumentace
  • Manuální zručnost, pečlivost a přesnost
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní plat od 35.000 Kč/ podle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • 2x Sickday
  • Benefitní program
  • Podpora rodin s dětmi
  • Příspěvky - penzijko/zdravotní péče
  • Dotovaná strava
  • Slevy na produkty našich partnerů
  • Místo výkonu: Hluk

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba