Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik | Nový Jičín

referenční číslo: 53057 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do ryze české společnosti se zaměřenám na strojírenství hledám kandidáta na pozici zkušebního technika. Máte na podobné pozici zkušenost a zvažujete profesní změnu, dejte nám o sobě vědět!
Provádění a hodnocení funkčních zkoušek nových výrobků a prototypů, včetně vyhodnocování jejich způsobilosti a výsledků Vytváření zkušebních metodik a protokolů, analýza získaných dat pomocí statistických metod Řízení dokumentace a samostatné plánování zkoušek a metodických postupů Koordinace podnikových zkoušek a spolupráce při realizaci kontrolních a schvalovacích zkoušek Spolupráce s vývojovým týmem a technologií při návrhu a vývoji nových výrobků a metodických postupů Navrhování opatření k odstranění závad produktů a komunikace se zákazníky a dodavateli, i zahraničními

Požadujeme

VŠ/SŠ technického zaměření Znalost anglického jazyka (min. úroveň A2), znalost němčiny je výhodou Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci Flexibilita a ochota cestovat kvůli pracovním záležitostem, aktivní řidič Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost a schopnost pracovat samostatně Znalost nástrojů kvality výhodou (8D, FMEA, DoE, PPAP, QCPC)

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika