Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zkušební technik NDT metodami (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 53442 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s testováním a kontrolou pomocí NDT metod, tedy nedestruktivním testováním pro odhalování skrytých vad, prasklin a jiných defektů materiálu a výrobků?

Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK NDT metodami (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola materiálů s využitím nedestruktivního testování
  • provádění zkoušek materiálu ve zkušebně
  • využití např. vizuální kontroly, penetrační kapilární metody, radiografické metody, magnetické práškové metody, měření tvrdosti materiálu aj. dle typu materiálů a výrobků
  • zhotovení protokolů s výsledky měření

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti s nedestruktivním testováním materiálů
  • angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • kafeterie
  • možnost nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti