Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik | Elektro

referenční číslo: 53244 | aktuálnost: 24.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro rostoucí výrobní společnost s mezinárodním přesahem hledám manuálně zručné a zkušené pracovníky na pozici Technik výroby. Přidejte se do firmy, která se pyšní výrobou vlastních unikátních elektro zařízení a má stabilní odběratele po celé Evropě, Asii či Americe.
Náplní vaší práce bude testování elektro zařízení, které společnost vyrábí. Budete pracovat dle výkresové dokumentace a měřit podle elektro schémat a předpisů. Čeká vás také zápis dat z měření a vedení dokumentace. Budete spolupracovat s technicky z ostatních oddělení.

Požadujeme

Očekáváme absolventa učiliště či maturitní vzdělání v technickém oboru (elektro výhodou).
Platnou vyhlášku 50/78 min. §6.
Základy anglického jazyka výhodou.

Nabízíme

Můžete se těšit na dovolenou navíc a práci ve společnosti, která disponuje vlastním výrobkem. Čeká vás zaškolovací proces a průběžná školení. Nabízíme dotované stravování, příspěvek na sport, zdraví a kulturu. Můžete se těšit na firemní akce s kolegy či možnost využít jazykových kurzů na pracovišti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl