Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik

referenční číslo: 52467 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání technického směru a hledáte novou výzvu v oboru elektrotechnika se zaměřením na slaboproud? Lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost na jednu směnu a příležitost k dosažení svých kariérních cílů. K tomu komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.
Testování a diagnostika vyráběných zařízení Zastřešení procesu testování zařízení - vizuální, mechanická a elektrická kontrola Testovací operace funkčnosti Práce dle výkresové dokumentace Řešení nesrovnalostí ve výrobní dokumentaci s technologem, manažerem divize

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika-test) Praxe na obdobné pozici 2 roky Odborná způsobilost v elektrotechnice: vyhl. 50/1978 Sb. §6 výhodou Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...) Znalost práce s MS Office Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Práci v jednosměnném provozu s možností přesčasů (není podmínkou) Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu Možnost profesního růstu Odpovídající finanční ohodnocení Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika