Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik

referenční číslo: 42709 | aktuálnost: 13.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného kutila, který má "zlatý český ručičky"! Pokud máte rádi technické věci, baví Vás třeba kutilství, orientujete se v technických výkresech a ani práce na PC Vám není cizí, pak jste ideálním kandidátem na pozici Zkušebního technika. Čeká Vás pestrá pracovní náplň, kombinace práce v dílně u strojů s prací na počítači, stabilní zázemí a prima kolektiv. Přidáte se do party? Náplň práce: provádění různých typů testování (výkonnostní, mechanické, zvukové, funkční atd.) příprava testovacích plánů, návrhy metod testů vyhodnocení a analýzy provedeného testování reporting chybových hlášení hledání nových možností a nápravných opatření

Požadujeme

SOU/SŠ technické vzdělání manuální zručnost a technické myšlení schopnost domluvit se anglicky alespoň v písemné formě orientace ve výkresech praxe na obdobné pozici (měření, testování) výhodou

Nabízíme

stabilní práci v menším kolektivu mzdu dle zkušeností a nutnosti zaučení 5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijko poukázky na volnočasové aktivity příspěvek na dojíždění ... a řadu dalších odměn a benefitů...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl