Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební inženýr v oboru stavební výrobky a spojovací součásti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29062960745 | aktuálnost: 27.04.2024

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Upřesňující informace

Co vás čeká:
- provádění zkoušek, příprava podkladů a písemné zpracování protokolů v ČJ/AJ
- rozvíjení oboru a zkušebních metod
- optimalizace zkušebních postupů
- práce v kolektivu a koordinace zkušebních techniků
- komunikace s tuzemskými i zahraničními partnery
- účast na služebních cestách při auditech a zkoušení u partnerů

Jaké odborné a kvalifikační požadavky očekáváme:
- VŠ vzdělání technického zaměření
- schopnost komunikovat v anglickém jazyce
- schopnost práce s technickou a výkresovou dokumentací
- min. uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
- praxe v oblasti testování a zkušenosti s měřícími SW výhodou

Osobnostní předpoklady:
- tvůrčí myšlení a samostatný odpovědný přístup k řešení svěřených úkolů
- týmový hráč
- ochota učit se a dále se odborně vzdělávat
- časová flexibilita
- prozákaznický přístup, solidní vystupování při komunikaci
- manuální zručnost

Nabízíme:
- práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na trhu
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené, stravné, benefitní karta Sodexo s příspěvkem na dovolenou a volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění aj.
- podpora dalšího vzdělávání
- možnost podílet se na růstu firmy a oboru
- získání zkušeností v segmentu TIC (zkoušení, inspekce, certifikace)

Kontaktní osoba pro zaslání životopisů a info: Ing. Věra Compelová, e-mail: vera.compelova@szutest.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 89/5, Jablonec nad Nisou, 46601

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské