Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zkušební a servisní technik/čka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27278640798 | aktuálnost: 01.05.2024

EGE, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Bližší informace: PP na dobu určitou.
Náplň práce: el. zkoušky zhášecích tlumivek a zemních transformátorů, zkoušky olejů, servisní činnost v rámci ČR a Evropy.
Kvalifikace: ÚSO vzdělání v oboru elektrotechnika, řidičský průkaz, znalost AJ / NJ min. úroveň A2.
Zaměstnanecké výhody: práce v širším centru Č. Budějovic- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy, výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona, vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky, kulturní a společenské akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené ročně, zajímavé finanční ohodnocení, měsíční odměny, 13. plat; věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování přímo v areálu firmy, investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000 Kč.
Kontakt: e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Novohradská 397/34, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy