Typ nabídky

Minimální mzda

Získejte novou práci v luxusním hotelu

referenční číslo: 45578 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí nadnárodního dream teamu v srdci Prahy a rádi byste si vybudovali kariéru v luxusním pohostinství? Jedna z nejlepších světových hotelových značek rozšiřuje svůj tým. Otevřené jsou pozice: číšník/servírka sommeliér barman hosteska F&B koordinátor F&B Manažer In-Room Dining
Jaké by byly vaše úkoly? zajistit plnou znalost poskytovaných služeb sledovat kvalitu a množství potravin a nápojů zajistit vynikající zákaznický zážitek dodržovat všechny zásady a postupy společnosti, bezpečnosti a zabezpečení pomoci oddělení F&B fungovat hladce a efektivně

Požadujeme

Hledáme někoho, kdo je komunikativní, flexibilní a proaktivní. Nebojí se komunikovat s hosty a to i v anglickém jazyce (min. úroveň B2) a má přirozeně vyzařující osobnost. Dále bys měl/a mít: chuť se neustále zdokonalovat a učit se časovou flexibilitu motivaci pro práci v dynamickém prostředí chuť vydělat si hezké peníze zkušenost z obdobné pozice pracovní povolení EU

Nabízíme

Protože naši zaměstnanci dávají vždy o něco více než všichni ostatní, rádi také něco vracíme: Relokační bonus ve výši 2 500 Kč pro všechny nové kolegy, kteří se stěhují ze zahraničí Ubytování zdarma – všem novým kolegům, kteří se přestěhují ze zahraničí, budou nabídnuty 2 měsíce Lítačka – hotel přispěje 50 % částky Mezinárodní přesuny práce – možnost pracovat v jiných firemních hotelech po celém světě MultiSport Card – protože chceme, abyste byli zdraví „Můj den“ – pět dní volna ročně navíc Lekce jógy – kolega si může zarezervovat lekce jógy v lázních SPA Treatment & Retail Products – 30% sleva na lázeňskou léčbu, dárkový certifikát nebo lázeňské produkty Stravování v hotelové jídelně – každý kolega má nárok na jídlo na každou směnu Praní prádla pro uniformované kolegy – všichni kolegové v uniformách mohou využít hotelovou prádelnu Chemické čištění – všichni kolegové mohou využít služby chemického čištění v naší prádelně Narozeninový oběd – všichni kolegové, kteří v daném měsíci slaví narozeniny, obdrží oficiální pozvánku od HR Guest Experience Program – noví kolegové mohou během prvního roku zaměstnání strávit noc zdarma v hotelu Ubytování v rámci Hotel Group – všichni kolegovémají nárok na ubytování v rámci celé MO Group se speciální zaměstnaneckou sazbou Uniforma a pracovní obuv – zastrešuje zaměstnavatel F&B sleva – všichni kolegové mají nárok na 30% slevu na jídlo a nealkoholické nápoje v našich provozovnách Školení a rozvoj – hotel se zaměřuje na další vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců, abyste se při své práci cítili sebejistě a podporovali Nosič na kola – všichni kolegové, kteří chtějí do/z práce na kole, mohou využít stojan na kola, který je instalován v hotelové garáži.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)