Typ nabídky

Minimální mzda

Získej praxi jako seřizovač/ka, mzda až 38 000 Kč/m #znfP8

referenční číslo: 66054f8f5d0cfc06c292535f | aktuálnost: 27.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte perspektivní zaměstnání v poklidném a přátelském prostředí se zajímavými benefity, jako je např. pobyt v rekreačním zařízení na horách, zvýhodněné tankování, docházkový bonus apod.,? Chcete pracovat ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, kde se můžete dále rozvíjet? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy/ně na obsluhu a seřizování strojů přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu i možnost zajištění ubytování v moderních apartmánech přímo v areálu firmy.
Náplň práce:
- obsluha a seřizování výrobních strojů a linek
- údržba a oprava, seřizování výrobních zařízení
Pracovní doba:
- dvou až třísměnný provoz - ranní, odpolední, příp. noční směny PO-PÁ, volné víkendy.
Nástup možný ihned/dle domluvy.

Požadujeme

- ochotu pracovat ve dvou až třísměnném provozu, 7,5 h směny (06:00-14:00, 14:00-22:00, příp. 22:00-06:00)
- vzdělání technického zaměření (i nedokončené) nebo technickou zdatnost (znalost tech. výkresů není potřeba)
- manuální zručnost

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení - dle zkušeností
- kafeterii s ročním bonusem 6 500 Kč
- tankování za zvýhodněnou cenu – shell karta
- rekreační zařízení na horách
- dotované závodní stravování přímo v areálu
- hrazené očkování
- 25 dní dovolené
- odměny za pracovní a životní jubilea
- možnost rozvíjet se
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity