Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zedník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 18016920748 | aktuálnost: 27.04.2024

Stavitelství Luňáček s.r.o.

Zedník

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Jihočeský kraj
Požadujeme: praxe a vyučení v oboru, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, ŘP sk. B - výhodou.
Předpoklady: spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující společnosti, dobré platové ohodnocení, pevná pracovní doba, dobrý kolektiv.
Náplň práce: např. vyzdívání nosných zdí, příček, komínů, nahazování, omítání a štukování stav. ploch, znalost stavebních výkresů
Zaměstnanecké výhody: stravenky Sodexo
Kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Novohradská 1682, České Budějovice, 37008

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince