Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zdravotní laboranti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29200360760 | aktuálnost: 29.04.2024

Státní zdravotní ústav

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem: Zákoucká Hana MUDr., tel.: 267 082 782, e-mail: hana.zakoucka@szu.cz

Hlavní náplň: provádění metodik pro přímý a nepřímý průkaz infekčních agens v lidském biologickém materiálu
Požadujeme: SZŠ - obor zdravotní laborant (zdravotní asistent), VOŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na laboratorní činnost s odbornou způsobilostí pro zdravotnické povolání, atestace ze specializačního studia IPVZ, NCO NZO je výhodou, znalost ČJ slovem i písmem, uživatelská práce na PC, odpovědnost a pečlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 100 - 41 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šrobárova 49/48, Praha, 10000

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita