Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotní laborant/ka, Asistent/ka ochrany a podpory veřejného zdraví

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29081520725 | aktuálnost: 27.04.2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Upřesňující informace

KONTAKT : e-mail: volnamista@zuusti.cz

Náplň práce:

Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů
Poradenská a konzultační činnost

Požadujeme:

SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví
VŠ přírodovědného zaměření + akreditovaný kvalifikační kurz
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - Jasmínova 2905/ 37, Praha 10

Nabízíme:

Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick day
Stravenkový paušál

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jasmínová 2905/37, Praha, 10600

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita