Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Závozník svozového vozidla

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17215910753 | aktuálnost: 03.05.2024

Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- naložení a vyložení odpadů, obsluha nádob na odpady,
- pomocné práce při svozu odpadu

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Jiná způsobilost dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, zodpovědnost, pracovní flexibilitaPHP_EOLŘidičský průkaz řidičský průkaz skupiny B výhodouPHP_EOL

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 58, Dolany, 78316

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Azylanty