Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zástupci ředitele střední školy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29103300717 | aktuálnost: 27.04.2024

The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.

Upřesňující informace

Štrosová Anna, e-mail: anna.strosova@englishcollege.cz
Požadavky:
- znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího nutná
- zkušenosti s učením a přípravou na IB maturitu velkou výhodou
- kvalifikace PGCE nebo QTS velkou výhodou

Náplň práce: práce se studenty, spolupráce s rodiči při řešení dotazů nebo problémů, vedení a spolupráce s učiteli na 6-letém gymnáziu
stravenkový paušál, odborné vzdělávání

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 90 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sousedíkova 1044/8, Praha,

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince