Typ nabídky

Minimální mzda

Zástupce vedoucího provozu

referenční číslo: 45227 | aktuálnost: 20.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením menšího výrobního provozu? Dokážete vidět věci v souvislostech směrem k obchodním a ekonomický aspektům? Baví Vás přímý kontakt nejen s výrobou, ale i dalšími kolegy z ostatních poboček včetně zahraničních? Pro menší výrobní závod v Hradci Králové hledám nového kolegu na pozici Zástupce vedoucího se schopnostmi stát se po zaškolení Vedoucím celého provozu! Náplň práce: spolupráce s vedoucím závodu vč. zaškolení v jiných provozovnách řízení celého provozu se všemi technickými, obchodními i ekonomickými aspekty kontakt s výrobou, řešení provozních problémů zodpovědnost za fungování a výsledky provozovny komunikace s ostatními pobočkami a mateřskou společností v Německu vedení celého týmu (cca 30 zaměstnanců)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (strojař, stavař) zkušenosti s vedením menšího výrobního provozu Němčina na úrovni základní komunikace (jsme schopni zajistit intenzivní kurz pro rozmluvení) PC na uživatelské úrovni řp. B selský rozum, schopnost vidět věci v souvislostech dobré řídící, komunikační a organizační schopnosti ochota zaškolit se v hlavním provozu v jiném regionu (o zázemí se postaráme)

Nabízíme

stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou služební automobil i pro soukromé účely 5 týdnů dovolené příspěvek na stravné jazykové kurzy věrnostní bonusy, odměny a další příspěvky Pokud Vás nabídka zaujala, reagujet prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management