Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce areálu - Chýně

referenční číslo: 54240 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naším partnerem je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Jejich široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot. Na trhu logistiky je významným lídrem a partnerovo renomé ho řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti. Historie partnera sahá až do roku 1990, kdy začínal jako malá rodinná firma. I přes neustálou expanzi si stále udržuje atmosféru rodinného podnikání, což je klíčové. Růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získává nové společnosti do své skupiny. Průměrně přidává 1 až 2 nové subjekty každý rok, což umožňuje rozšiřovat působnost a nabízet ještě lepší služby. Za posledních 5 let hlavně formou akvizic dokázal zdvojnásobit obrat na více než 2 mld. Kč. Náš partner nabízí práci pro šikovného a spolehlivého Správce areálu. Místo výkonu práce: 6km od Zličína.
Sledování technického stavu budov a zařízení Organizace a plánování oprav a údržby budov Zodpovědnost za procesy dotýkající se správy budov Aktivní podílení se na procesu oprav, údržby, ostatního servisu a revizí Zajišťování předepsaných revizních zkoušek a prohlídek Komunikace s klienty i s dodavateli Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby Evidence a kontrola spotřeby energií

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru výhodou Manuální zručnost Základní znalost na PC Zkušenosti s údržbou budov, technické myšlení Samostatnost, profesionalitu a pečlivost Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl. Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou. Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky. Je čas myslet na flexibilitu – u nás můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu. Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat. Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…). Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů. Místo výkonu práce: 6km od Zličína.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura