Typ nabídky

Minimální mzda

Zástupce ředitele – potravinářská výroba

referenční číslo: 1638239588 | aktuálnost: 07.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost působící v potravinářském průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce ředitele – potravinářská výroba.

Náplň práce:

  • Zástup provozně technického ředitele
  • Komunikace s vedoucími pracovníky jednotlivých úseků
  • Příprava podkladů pro nákup klíčových surovin
  • Kontrola dodržování technologických postupů
  • Komunikace a spolupráce s úsekem kvality
  • Kontrola dodržování systému HACCP
  • Spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků při výběru nových zaměstnanců
  • Vedení operativních porad

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi v potravinářském průmyslu
  • Praxi v řízení lidí na vedoucích pozicích
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost práce s PC
  • Loajalitu, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující české společnosti
  • Mzdu 70 000 až 90 000 Kč + pololetní a roční odměny
  • Stravenkový paušál
  • Věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity
  • Služební vozidlo, služební telefon
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zajímavou a rozmanitou práci v potravinářském oboru
  • Lokalita: Příbram

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příbram,

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Management, Výroba, průmysl

Profese: technik potravinářské výroby, technolog potravinářské výroby, výrobní ředitel/manažer, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování