Typ nabídky

Minimální mzda

Zástupce manažer kvality (P4352)

referenční číslo: 5acc70eda5ad951c1a17152a | aktuálnost: 07.01.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• zodpovědnost za udržování a zlepšování systému managementu kvality
• plánování a koordinace certifikačních a recertifikačních auditů
• řízení interních auditů systému, procesu a bezpečnostních auditů včetně dozoru nad realizací nápravných opatření
• řízení procesu metrologie
• řízení menšího týmu spolupracovníků
• správa systému dokumentace
• lektorská činnost v oblasti systému řízení jakosti
• ESD koordinátor
• pravidelný reporting

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
• aktivní znalost anglického jazyka
• praxe v oblasti managementu kvality minimálně 3 roky
• znalost norem ISO 9001, ISO/TS 16949-IATF16949 a IEC 61340
• zkušenosti v oblasti zlepšování interních procesů
• zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
• znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• schopnost stanovit si priority a dodržovat dané termíny, důslednost, vytrvalost, iniciativa
• analytické schopnosti
• řídící schopnosti, odolnost vůči zátěži

Nabízíme

Ohodnocení odpovídající nárokům na dané místo, firemní benefity, týden dovolené navíc, práce na nových projektech, možnost dalšího profesního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů