Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník - Ústí nad Labem (m/ž)

referenční číslo: 43196 | aktuálnost: 02.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného zámečníka na kokilová zařízení. Nástup přímo do kmene společnosti.
Budete přípravovat a udržovat kokilové zařízení včetně příslušenství k odlévání (kontrola rozměrů, technologického a technického stavu) a budete mít na starost jeho zabudování do licího stroje Následně odzkoušíte chod kokilového zařízení a licího stroje Zároveň se budete podílet na vyjmutí kokil z licího stroje a jejich přípravě na další směnu

Požadujeme

Vyučení v oboru - se strojním zaměřením Praxe Ochota pracovat ve směnném režimu - 12hod směny (krátký/dlouhý týden) Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností Příplatky za směny nad rámec ZP + odměny měsíčně i kvartálně 5 týdnů dovolené Příspěvky na penzijní a životní pojištění Dotovanou stravu a spoustu dalších benefitů!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba