Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník/svářeč ve Šternberku

referenční číslo: 52760 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zámečníky a svářeče přímo do kmene firmy ve Šternberku.
Svařování kovových částí, úprava a sestavení do celku. Práce podle technické dokumentace.

Požadujeme

Vzdělání, nebo praxe v oboru.
Manuální zručnost, pečlivost a zodpověnost.
Praxe výhodou, ale ne podmínkou - vhodné i pro absolventy.

Nabízíme

Stravenky v hodnotě 100 Kč. Měsíční prémie až 15%. Firemní stravování. Týden dovolené navíc. Pouze ranní a odpolední směna.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba