Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník - svářeč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29247440777 | aktuálnost: 22.06.2024

MBG, spol. s r. o.

Upřesňující informace

Kontakt: telefonicky od 7.30- 15.00 hodin, emailem, osobně.

Náplň práce: - zámečnické práce, svařování ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace Požadavky:
- výuční list v oboru zámečník/strojírenství
- Platný svářečský průkaz: Metoda ZK 141 TIG nebo WIG
- Platný svářečský průkaz: Metoda ZK 135 MAG - výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- Praxe ve výrobě na stejné pozici - velkou výhodou
Výhody: Zázemí stabilní české společnosti, firemní kultura, výkonnostní prémie, firemní akce, zaškolení, občerstvení na pracovišti, možnost přesčasů

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Zkoušky svařování

Mzda: 27 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 2323/4, Zábřeh, 78901

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy