Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník na jednu směnu

referenční číslo: 50231 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi vyučený zámečník? Preferuješ pracovat na jednu směnu? Pokud je sestavování jednotlivých dílů pro tebe hračka a máš s tím předchozí zkušenosti, pošli nám svůj životopis.
práce s výkresovou dokumentací sestavování elektromechanických sestav (např. odpojovače, spínače) ruční opracovávání strojních součástí ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek

Požadujeme

vyučení v oboru znalost a orientace v technické dokumentaci manuální zručnost

Nabízíme

13. plat zvýšení platu po půl roce stravenky v hodnotě 100Kč penzijní připojištění dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel) příspěvek za odpolední směnu příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, cestování, relaxace, vzdělávání, zdraví i sport) 25 dní dovolené sick days velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí lidský přístup ze strany nadřízených a HR
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba