Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník - instalér

referenční číslo: 62de40c1fc0a6f3ddc076b22 | aktuálnost: 23.02.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, obsazujeme pozici Zámečník - instalatér v Přerově. Hledáme člověka zručného, šikovného a kreativního. Takového, který bude pracovat pečlivě a samostatně.

Náplň práce

  • odstraňování závad na strojích a strojních zařízení
  • sledování údržbových požadavků a provádění operativní a preventivní údržby dle plánů
  • diagnostika poruch strojů a zařízení
  • zkušenosti s pneumatikou a hydraulikou
  • sváření ( elektrika, CO, plyn)

Požadujeme

  • znalost základních zámečnických a instalatérských prací
  • znalost v orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenost s prací ve výškách
  • práci v 3 směnném provozu
  • zkušenosti s odstraňováním závad na strojích a strojních zařízení
  • svářečské oprávnění ( elektrika, CO, plyn)

Nabízíme

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity jako 5 dní dovolené navíc, 5x sick days, stravování v závodní restauraci
  • přátelský kolektiv a neformální atmosféru v celé společnosti

Místo pracoviště: Přerov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Profese: instalatér, instalatér/topenář, strojní zámečník, zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday