Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník

referenční číslo: 46428 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Zámečník

Náplň práce

* Preventivní prohlídky strojů * Samostatné provádění mechanických oprav strojů * Upozorňování nadřízeného na závady

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Praxe v oboru min 2 roky
  • Fyzická zdatnost a technická zručnost nutná

Nabízíme

* Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení * Odborné vzdělávání * Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba