Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 54063 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pozici ZÁMEČNÍK - STROJNÍ MECHANIK a nevadí vám pracovat na 12hodinové směny v režimu krátký a dlouhý týden v nepřetržitém provozu? Baví vás servis a opravy výrobních zařízení? Pošlete nám životopis na pozici ZÁMEČNÍK (35-40.000 Kč) !!!

Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Opravy a preventivní údržba výrobních zařízení
  • Zajištění náhradních dílů na plánované odstávky
  • Odstraňování a předcházení poruch
  • Plánování preventivní údržby

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi z výrobní společnosti z údržby strojů a zařízení
  • Zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů
  • Základní ovládání PC
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12hodinové směny, krátký a dlouhý týden
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Valorizaci mezd
  • Roční bonusy
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Další výhody dle kolektivní smlouvy
  • Lokalitu Teplicko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba