Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník - 1 směna brno (28 - 30.000 KČ)

referenční číslo: 43125 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme skutečného borce, který zvládne odborné opravy strojů ve výrobě! Pokud máte v malíku technické kontroly a troufnete si i na montáže a svařování hledáme přímo Vás! Perspektivní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového parťáka na pozici:

ZÁMEČNÍK - 1 SMĚNA BRNO (28 - 30.000 KČ)

Náplň práce

  • Svařování a montáž
  • Servis a technické kontroly
  • Odborná práce na strojích
  • Opravy strojů i jednotlivých dílů
  • Vrtání, řezání, stříhání a ohýbání plechů

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici
  • Manuální zručnost!
  • Znalost základního nářadí, které se využívá při práci
  • Samostatnost, pečlivost, selský rozum
  • Velkou výhodu budete mít pokud vyvinete vlastní

proaktivitu a zájem si rozšiřovat své obzory

Nabízíme

  • Práce na jednu směnu
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost se dále vzdělávat v rámci odborných kurzů
  • Přátelská atmosféra
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba