Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis s NJ - hpp/ zkrácený úvazek

referenční číslo: 15293 | aktuálnost: 24.07.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalost německého jazyka a chcete ho využívat denně v rámci komunikace se zahraničními zákazníky? Hledáte zaměstnání na HPP nebo na zkrácený úvazek?

Pak neváhejte a reagujte zasláním Vašeho životopisu! Pozice je vhodná i pro absolventy!

Náplň práce

  • Zpracování objednávek od zákazníků a jejich evidence
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce s dopravními společnostmi
  • Kooperace se skladem a logistikou
  • Vedení příslušné administrativy
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost PC, zejména MS Excel
  • Prozákaznický přístup
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Příjemné, moderní pracoviště a kolektiv
  • Jazykové a vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Pracoviště: centrum Plzně

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair