Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis - příležitost pro juniory (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 44445 | aktuálnost: 09.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Komunikujete bez problému anglicky a chcete být v každodenním kontaktu se zahraničními zákazníky? Pokud zatím nemáte zkušenost z logistiky, nevadí! Rádi vás vše naučíme.

Neváhejte a zašlete nám své CV!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - PŘÍLEŽITOST PRO JUNIORY (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování požadavků od zákazníků
  • Komunikace s přepravci v rámci expedice zboží
  • Evidence změn v interním systému dle požadavků zákazníka
  • Hodnocení zákaznické spokojenosti
  • Zadávání smluv do systému
  • Péče o zákaznickou agendu
  • Správa dokumentů k expedici

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Znalost dalšího jazyka velkou výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Věrnostní odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav
  • Termín nástupu: IHNED

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Služby, osobní služby, au-pair